Reklama
  • Środa, 25 stycznia (10:05)

    Renata Kaczoruk. Inne odbicie w lustrze

Podczas udziału w show „Azja Express” skonfliktowała się z większością uczestników. Przez swoje niekoleżeńskie zachowanie dorobiła się pseudonimu „Żenulka”.

Podobnie jak jej znany partner, modelka lubi szokować. Czy takie zachowanie pochwala jej siostra bliźniaczka?

Reklama

Po udziale w programie „Azja Express” narzeczona Kuby Wojewódzkiego (53), Renata Kaczoruk (30) stała się najbardziej kontrowersyjną postacią w show-biznesie. Każdy, kto obejrzał choć jeden odcinek show, zauważył, że jest w nim arogancka, niekoleżeńska i niesympatyczna. Nawet sama modelka przyznała, że wypadła fatalnie.

– Nie było mi miło tego oglądać. Byłam bardzo zaskoczona tą postacią na ekranie, ba, nie rozpoznałam jej i nie polubiłam – napisała na swoim profilu na Facebooku. Choć nagrania programu dawno się skończyły, konflikt Kaczoruk z innymi uczestnikami programu wciąż trwa.

Kilka dni temu, kiedy Małgorzata Rozenek wyciągnęła rękę na zgodę i zaproponowała Renacie spotkanie, ta publicznie obraziła gwiazdę, wypominając jej wiek i próbę rozbicia małżeństwa przyjaciółki.

To nie pierwsze kontrowersyjne zachowanie Renaty

Dziewczyna chętnie eksponuje na portalach społecznościowych swoje wdzięki. Na wielu zdjęciach, które wrzuca do sieci, jest półnaga albo przybiera odważne pozy. Otwarcie deklaruje, że nie jest katoliczką, a kiedy ksiądz Krzysztof Charamsa publicznie wyznał, że jest gejem, pochwalała jego postępowanie, krytykując Kościół.

– To dla mnie zamknięty świat magicznych zaklęć i zasad oderwanych od ludzkich przeżyć, uczuć, namiętności – powiedziała. To, że sakramenty nie mają dla niej żadnego znaczenia, udowodniła także ostatnio, kiedy na potrzeby reklamy jednej z sieci komórkowych razem z Kubą Wojewódzkim udawała własny ślub.

Zamieszanie, które robi wokół siebie Renata, trudno zaakceptować jej siostrze bliźniaczce. Agata jest osobą głęboko wierzącą. Wspólnie z narzeczonym udziela się we wspólnotach katolickich. Działa na rzecz ruchu zachowania czystości przedmałżeńskiej. – Agata była kompletnie inna niż ja. Miała zupełnie inne potrzeby, innych ludzi ceniła, innej muzyki słuchała – przyznała Renata w ostatnim wywiadzie w magazynie „Pani”.

Od kiedy 4 lata temu przeniosła się z Wrocławia do Warszawy i zamieszkała z Kubą, rzadko widuje się z siostrą. Kiedyś były sobie bliskie. Często zamieniały się miejscami. – Ja pisałam za Agę sprawdziany z chemii, a ona biegała za mnie na basen – opowiada Renata Kaczoruk. Razem zaczęły karierę jako modelki.

– Po maturze dostałam się na fizykę na politechnice. Nigdy nie pojawiłam się na zajęciach, bo razem wyjechałyśmy do Paryża – wspomina Renata. Uważa, że jej siostra była dużo lepszą modelką niż ona, ale nie odpowiadał jej brutalny świat show-biznesu. Dlatego zakończyła karierę i wybrała spokojne życie. Za to Renata poczyna sobie w tym świecie coraz śmielej.

– Poczucie własnej odrębności ma dla mnie takie znaczenie, bo zawsze miałam obok siebie osobę, która fizycznie była identyczna, ale równocześnie kompletnie inna niż ja – mówi.

Dobry Tydzień

Zobacz również

  • Komentatorka polskiego show-biznesu zauważyła, że Magda Gessler, reklamując swoje wędliny jako ekologiczne i bez konserwantów, nieco mija się z prawdą. Na Instagramie Karoliny Korwin-Piotrowskiej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.