Reklama
  • Poniedziałek, 25 kwietnia 2016 (14:05)

    Kuba Wojewódzki podpadł ojcu ukochanej

Czy mężczyzna, który kocha, pozwala, by publicznie drwiono z jego ukochanej? A potem inkasuje za to 100 tys. zł? Bliscy Renaty w to wątpią.

Reklama

Kuba Wojewódzki (52) może gorzko pożałować, że zdecydował się zostać obiektem niewybrednych żartów i wziął udział w tzw. „Roaście Kuby Wojewódzkiego”.

Choć od emisji programu minęło już kilka tygodni, wciąż wzbudza on skrajne emocje. Do KRRiT wpłynęła skarga na show wyemitowany w TVN-ie. Stacja może zostać ukarana finansowo za przekroczenie granic dobrego smaku.

Kuba nie martwi się zbytnio, że na jego pracodawcę nałożona zostanie kara finansowa. W przeszłości TVN musiał już zapłacić za obrazę flagi narodowej, którą Wojewódzki włożył w psią kupę. Showmana nurtuje jednak coś innego...

Mianowicie to, że w programie żartowano w bardzo niewybredny sposób z jego narzeczonej – Renaty Kaczoruk (30). I niezmiernie zbulwersowało to jej rodzinę, której częścią niebawem miał się stać.

Rodzina Renaty poczuła się urażona

Najostrzejszych tekstów o ukochanej Wojewódzkiego nie wyemitowano w TVN-ie, zapewne na prośbę showmana. Ale program nagrywano z udziałem publiczności, a jego pełną wersję można zobaczyć w internecie, na platformie Player.pl. Żarty z Renaty były wyjątkowo niesmaczne. Śmiano się z jej szczupłej sylwetki i sugerowano, że bierze narkotyki.

– Masz narzeczoną, która wygląda jak „nakokszony wieszak” – stwierdził jeden z uczestników roastu. Inny w wulgarnych słowach opisywał pożycie intymne Kuby i Renaty, insynuując, że jest ona kobietą rozwiązłą. Często pojawiały się też sugestie, że Wojewódzki jest homoseksualistą...

– Kuba ma powody do zmartwienia, bo w jednej chwili stracił zaufanie, jakim darzył go ojciec Renaty – Ryszard Kaczoruk – twierdzi znajomy showmana. – Przyszły teść zdenerwował się zwłaszcza na wieść, że za nagranie skandalicznego programu Wojewódzki zainkasował od TVN-u 100 tys. zł – twierdzi nasz informator.

Jeszcze w lipcu 2015 r. Ryszard Kaczoruk (60) szanowany wrocławski biznesmen o prawicowych poglądach był bardzo przychylny wybrankowi jednej ze swoich córek. W rozmowie z propagującym wartości rodzinne tygodnikiem stwierdził, że nie interesuje go, co Wojewódzki mówi i robi w swoich programach, bo dla niego, jako ojca, liczy się, czy szanuje jego córkę.

– Każdej kobiecie życzyłbym takiego narzeczonego i męża. Kuba jest zaangażowanym, opiekuńczym i wartościowym człowiekiem – oznajmił. Jednak gdy nasz dziennikarz zadzwonił do Ryszarda Kaczoruka, by poprosić o komentarz „Roastu Kuby Wojewódzkiego” i zapytać o relacje z przyszłym zięciem, ojciec Renaty już nie był taki wylewny.

– Niczego nie będę komentować – powiedział ewidentnie wzburzony. Znajomi Renaty martwią się o przyszłość jej związku. – Ona jest już przyzwyczajona do żartów Kuby, ale nie podobało się jej, że pozwolił, by tak szyderczo drwiono z niej podczas „Roastu” – zdradza osoba z otoczenia modelki.

– Renata ma czasem wrażenie, że Kuba wykorzystuje ją i ich miłość, by podgrzać atmosferę wokół własnej osoby i programu. Zastanawia się, czy postępuje w ten sposób osoba, która naprawdę kocha – kwituje nasz informator.

Kinga Wieczorek

Na żywo
Więcej na temat:Kuba | TVN SA | tvn player | Ona | O.N.A. | bliscy | ryszard | Rodzina | rodzina

Zobacz również

  • Kuba Wojewódzki ma w zwyczaju bezlitośnie żartować sobie z celebrytów. Ale naśmiewając się z Krzysztofa Gojdzia, trafił na godnego przeciwnika. Lekarz wypomniał mu to i owo! więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.