Reklama
  • Środa, 14 grudnia 2016 (08:00)

    Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk. Wszystko na sprzedaż?

Z tematu ślubu od tygodni oboje robią sobie żarty. I choć u boku Kuby Renata wyrasta na gwiazdę, jej bliscy martwią się, że zyskując sławę, straci miłość...

Wieczny kawaler usidlony! Tak mogli pomyśleć ci, którzy ostatnio śledzili wypowiedzi i wpisy internetowe Kuby Wojewódzkiego (53). W swoim programie, podczas rozmowy z Andrzejem Sewerynem, przyznał: „Nie wiem, czy nie przesrałem sobie życia. Hajtnąłem się”. Po czym podniósł do góry lewą dłoń z obrączką na palcu.

Reklama

Już na początku września gwiazdor zamieścił w internecie zdjęcia i wpisy sugerujące, że ożenił się z modelką Renatą Kaczoruk (30). Ale jak się okazuje, ślubu wcale nie było, a wszystko, co Kuba mówił i robił miało jedynie podgrzać atmosferę wokół niego i jego wybranki.

Jako partnerka Wojewódzkiego modelka stawia pierwsze kroki w telewizji. TVN emituje właśnie program, „Azja Express”, w którym ukochana gwiazdora wzięła udział. Niebawem Kaczoruk ma także poprowadzić show o kulisach świata modelingu, w którym urodziwa dziewczyna do niedawna świetnie sobie radziła.

Na fali rosnącej popularności Renaty jedna z sieci komórkowych zaprosiła ją wraz z narzeczonym do udziału w reklamie. Klęcząc, Kuba oświadcza się ukochanej, jednak tylko po to, by dostać pakiet tańszych rozmów. Gdy gwiazdor dowiaduje się, że do jego otrzymania nie musi być w związku małżeńskim, ceremonia zostaje przerwana...

Ojciec Renaty traci cierpliwość

Czy reklama przypadła do gustu rodzinie Renaty? Można powątpiewać... Ojciec modelki Ryszard Kaczoruk, wrocławski biznesmen o konserwatywnych poglądach, dotąd pobłażliwie traktował przyszłego zięcia – skandalistę.

Choć druga z jego córek, bliźniacza siostra Renaty, wraz z narzeczonym należy do wspólnoty chrześcijańskiej i promuje czystość przedmałżeńską, nie potępiał Renaty i jej partnera, żyjących według zupełnie innych zasad.

– Z tego, co Kuba robi w swoich programach, teraz rozlicza go pracodawca, a kiedyś rozliczy go Bóg. Dla mnie ważne jest tylko to, czy szanuje moją córkę. Każdej kobiecie życzyłby takiego męża – powiedział Ryszard Kaczoruk w jednym z wywiadów.

Jednak przyszły teść Wojewódzkiego nie jest już tak wylewny, jeśli chodzi o partnera córki. – Nie życzę sobie rozmów na ten temat – odparł nerwowo, gdy zadzwoniliśmy do niego, by zapytać, czy jego piękna latorośl jest już panią Wojewódzką.

Zdaniem znajomych rodziny, ojciec modelki martwi się, że Kuba zwleka z zalegalizowaniem związku z Renatą. Obawia się, że showman zostawi ją, jak przed laty porzucił Annę Muchę.

Z nią także afiszował się w mediach, zapewniał o wielkim uczuciu. Ale nigdy nie poprowadził jej do ołtarza.

Idzie po trupach jak Kuba...

Tymczasem o Renulce, jak nazywa Renatę narzeczony, mówi cała Polska. Widzowie „Azja Express” uznali ją za najmniej sympatyczną uczestniczkę. Rywale z show też nie mają o niej dobrego zdania.

– Ona nie ma za grosz charakteru! Nienawidzę takich ludzi – skomentowała Małgorzata Rozenek. – Po kim ma być inna? Po narzeczonym? – skwitował jej partner, Radosław Majdan.

Kuba wydaje się być dumny z ukochanej, która idzie przez życie po trupach. W swoim felietonie nazwał ją koszmarem „Azja Express” i przyznał, że właśnie takiego zachowania ją uczył. Renata jednak przeżywa krytykę.

– Też nie polubiłabym siebie – napisała na Facebooku. Bliscy modelki boją się, że nie uniesie ciężaru sławy. Nawet jej narzeczony czasem traci kontrolę nad emocjami. Latem obrzucał fotografów kamieniami, wzywał policję, by chronić prywatność. Czy w takiej atmosferze ich związek przetrwa?

Na żywo

Zobacz również

  • Kuba Wojewódzki (53) od jakiegoś czasu daje wymowne znaki, jakoby zmienił stan cywilny i został mężem Renaty Kaczoruk (27). Wrzucał zdjęcia do sieci z dwuznacznymi podpisami, a nawet podziękował... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.