Reklama
 • Poniedziałek, 18 listopada 2013 (12:38)

  Zamaskowany sprawca oblał tajemniczą żrącą substancją telewizyjnego satyryka. Policja prowadzi śledztwo.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 13 listopada 2013 (10:00)

  Kilka dni temu Kuba Wojewódzki, wychodząc z rozgłośni radiowej, został oblany „brunatnym, żrącym płynem”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 7 listopada 2013 (11:05)

  Miniony tydzień spędzili aktywnie. Kuba (50) i wybranka jego serca, modelka Renata Kaczoruk (26), pojawili się w operze, w kinie i na pierwszych urodzinach firmy Kondrat Wina Wybrane. Za każdym razem Renata wzbudzała zachwyt – piękna, elegancka, a przy tym naturalna. – Ta dziewczyna ma klasę. Nie zależy jej na pozowaniu przy „ściance”, ale też nie wydziwia, gdy chcemy zrobić zdjęcia – chwalili Renatę fotoreporterzy. Kuba odkrył skarb...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 25 września 2013 (10:06)

  – Bigamia to stan o jedną żonę za dużo, a monogamia to właściwie to samo – powiedział w wywiadzie dla „Twojego Stylu” kilka lat temu.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 19 września 2013 (13:00)

  Kuba Wojewódzki, który miesiąc temu hucznie i w licznym gronie obchodził swoje pięćdziesiąte urodziny na Przystanku Woodstock, wraca do pracy. Od wtorku (TVN, godz. 22.30) znów zaczyna brylować w talk-show „Kuba Wojewódzki” i zamęczać pytaniami kolejnych gości. Ciekawe, kto pójdzie na pierwszy ogień? Jak zawsze możemy liczyć na gorące nazwiska!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 13 września 2013 (13:05)

  Premiery filmowe czy „Przystanek Woodstock” – tam wiadomo, że Kuby Wojewódzkiego (50) można się spodziewać. Ale pokaz mody? To niemal nieprawdopodobne. A jednak. Ostanio spotkaliśmy go na Sopot Art&Fashion, jak podziwiał na wybiegu swoją partnerkę Renatę Kaczoruk (24). Widać, że Kuba bardzo się stara. Być może dlatego, że, jak powiedział, ma nadzieję zostać ojcem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 13 września 2013 (08:05)

  Dziennikarz (50) gościł na sopockim Art & Fashion Week, gdzie jego dziewczyna, Renata Kaczoruk, pracowała jako modelka. Jego zachowanie okazało się skandalem uroczystego pokazu: wpadł w szał i zaatakował nagrywającego go operatora kamery. To już nie pierwszy raz gdy „królowi TVN-u” puszczają nerwy. Wstyd!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 września 2013 (15:00)

  Kuba Wojewódzki obchodził swoje 50. urodziny w wielkim stylu. Wyprawił imprezę podczas Przystanku Woodstock. Gdy tłum zaśpiewał mu „Sto lat”, słynący z prowokacji show man nie umiał ukryć wzruszenia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 30 sierpnia 2013 (14:00)

  Kuba Wojewódzki Od miesięcy w swoich felietonach kpi z syna Jarosława Kukulskiego, a brata Natalii. Kuba Wojewódzki (50) nazwał Piotra „medialnym samobójcą”, „człowiekiem, który przewrócił polski show-biznes śmiechem”, czy „Puszkiem, który wziął o okruszek za dużo”. Ostatnio skomentował fakt, że Pikej sprzedaje apartament. – Jakże inaczej w tym przypadku będzie brzmiała odpowiedź na pytanie: Od kogo kupiłeś mieszkanie? Od nikogo – napisa

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 28 sierpnia 2013 (11:00)

  Nosił wilk razy kilka… Dziennikarz Kuba Wojewódzki (49), za którym do tej pory dziewczyny szalały, najwyraźniej sam wreszcie się zakochał. W młodziutkiej modelce Renacie Kaczoruk. Wpadła mu w oko pół roku temu i tak długo za nią chodził, aż rozstała się ze swoim chłopakiem. Teraz zaś stara się jej nieba przychylić, a jak tylko trzeba, to i w podgłówek się zamieni…

  Czytaj więcej Komentarzy:0