Reklama
 • Środa, 8 października 2014 (13:05)

  Znany z ciętego języka Kuba Wojewódzki (51) potrafi być brutalny wobec byłych przyjaciół. Kilka lat temu to on wylansował Michała Koterskiego w swoim programie i nie krył fascynacji niesfornym celebrytą. Znajomość zakończyła się nagle. Gdy teraz dowiedział się, że Misiek wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”, skrytykował go. – Z danych demograficznych wynika, że widowisko oglądają emeryci, niewykształceni, z małych miejscowości. Teraz dołączą do nich dilerzy – napisał złośliwie, nawiązując do nałog

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 22 września 2014 (08:36)

  Oglądalność jego programu spada. Ten sezon „Kuba Wojewódzki show” może być ostatnim. Gwiazdor nie radzi sobie ze stresem. Atakuje dziennikarzy..., w tym byłego chłopaka ukochanej. Zdenerwował się, gdy w tabloidzie napisano, że ma zaokrąglony brzuch.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 29 sierpnia 2014 (11:05)

  Michał nie był moim kolegą - twierdzi Wojewódzki. Po feralnej audycji, w której Kuba Wojewódzki (51) z Michałem Figurskim obrażali Ukrainki, Michała zwolniono. Kuba wrócił na antenę, a ich przyjaźń przeszła do historii. – Ja kolegów nie zostawiam. Czasem zostawiam ludzi, z którymi pracuję – nie miał sentymentów showman, a ostatnio wyśmiewał się z nowego programu Figurskiego w Polsat News+. – Michał Figurski, dyżurny medialny człowiek do bicia, będzie ironicznie kome

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 4 sierpnia 2014 (12:05)

  To był bardzo romantyczny weekend! Kuba Wojewódzki (51) spędził go z ukochaną, modelką Renatą Kaczoruk (27) w swoim ulubionym kurorcie nad polskim morzem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 16 czerwca 2014 (15:00)

  Kiedy złośliwi plotkarze ogłaszali koniec związku Kuby Wojewódzkiego (51) i modelki Renaty Kaczoruk (28), showman w tym czasie omawiał szczegóły swojego wesela!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 czerwca 2014 (10:05)

  Wiele wskazuje, że związek Kuby Wojewódzkiego (50) i modelki Renaty Kaczoruk (23) chyli się ku upadkowi. Ostatnio para widziana była w warszawskim klubie przed Wielkanocą. Potem Renata wyprowadziła się z mieszkania Kuby i wy jechała do rodzinnego Wrocławia, nie mówiąc, kiedy i czy w ogóle zamierza wrócić. Co ją wyprowadziło z równowagi? Być może wypowiedź Michała Piróga, który insynuował romans Wojewódzkiego z Tomaszem Kammelem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 czerwca 2014 (11:05)

  Dziewczyna Kuby chce, by ich związek rozwijał się. Ale on ignoruje wysyłane przez Renatę sygnały. Dlaczego boi się odpowiedzialności i roli ojca?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 czerwca 2014 (13:05)

  Znany z bezkompromisowych sądów Kuba Wojewódzki (50) poddał krytyce, na łamach tygodnika „Polityka”, najmłodsze dziecko Polsatu. – To jest największy sukces telewizyjny tej wiosny. Program w Polsacie zatytułowany „Twoja twarz brzmi znajomo”. Formuła jest prosta. Kilku mało znanych artystów dolepia sobie to i tamto i następnie udaje, że jest kimś popularnym. Tak to już bywa, że estetyce disco polo trudno zmienić twarz, nawet pod gumową maską –

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 czerwca 2014 (13:32)

  W tym sezonie program ogląda średnio o 180 tys. mniej niż poprzednią edycję „Kuby Wojewódzkiego”. Gospodarz postanowił walczyć o widzów, zapraszając coraz bardziej kontrowersyjnych rozmówców.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 23 maja 2014 (11:00)

  Plotkuje się, że kolejny związek słynnego showmana nie przetrwał próby czasu. Czyżby wystraszył się ślubu?

  Czytaj więcej Komentarzy:0