Reklama
 • Środa, 11 lutego 2015 (12:00)

  Odkąd DJ Adamus odszedł z show „Kuba Wojewódzki” i został jurorem w „Twoja twarz brzmi znajomo”, panowie nie darzą się sympatią. Kuba Wojewódzki (51) przy każdej okazji stara się mu dopiec. Teraz wyśmiał jego romans z Paullą Ignasiak. – Znana wokalistka Paulla oraz nie mniej znany DJ Adamus są parą – napisał w felietonie. – Jest szansa, że ta para przebije medialną popularnością super-duet Rozenek-Majdan. Jak widać, prawdziwa uroda zawsze podąża za prawdziwym talentem. Tymczasem DJ Adamus (40

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 lutego 2015 (10:00)

  Ma wprawę w ocenianiu ludzi. Dlatego Kuba Wojewódzki (51) otrzymał propozycję zasiadania w jury kolejnego show. Chodzi o program „Mali giganci”, w którym będzie oceniał dzieci.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 22 stycznia 2015 (13:00)

  Zyskał sławę jako juror „Idola”. Potem oceniał uczestników „X-Factor” i „Mam talent”. Wiosną Wojewódz ki (50) zasiądzie w jury nowego show TVN „Mali Giganci”, w którym swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie będą prezentować dzieci. Może najdzie go przy okazji chęć na własne potomstwo?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 16 stycznia 2015 (15:05)

  Telewizja TVN nie planuje kolejnej edycji X-Factora. Co będzie z jego gwiazdorskim jury?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 listopada 2014 (12:05)

  W swoim programie Kuba Wojewódzki (51) szydzi ze wszystkich i ze wszystkiego. Ostatnio zakpił z Roberta Kozyry, który zajął niegdyś jego posadę w „Mam talent!”. – Robert dostał trzy Telekamery. Wiesz dlaczego? – zapytał swojego gościa Agustina Egurrolę. – Bo tam babcie głosują. I taka babina patrzy i mówi: „Jaki przystojny, jaki ładny, ma bakłażanową torbę. On w każdym odcinku miał inny zegarek”– kpił. Sam nigdy Telekamery nie dostał...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 5 listopada 2014 (12:05)

  Gwiazdor TVN ma już 51 lat, ale wciąż wiedzie beztroskie życie faceta bez zobowiązań. Wprawdzie wiele razy twierdził, że chciałby mieć rodzinę i dzieci, ale... może w bliżej nieokreślonej przyszłości. Aż w maju br. pojawiły się plotki, że jego dziewczyna, modelka Renata Kaczoruk (27) jest w ciąży. Okazało się to nieprawdą, lecz niedawno dziennikarz w swoim programie wyraźnie powiedział, że dojrzał już do roli męża i ojca. „Jeszcze nie mam dzieci, ale planuję! I kto wie, być może będę szukał oj

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 23 października 2014 (15:05)

  Niedawno pojawiła się plotka o nowym, wspólnym programie Agnieszki Chylińskej i Kuby Wojewódzkiego. Czy tak jak w każdej pogłosce – i w tej jest ziarno prawdy?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 października 2014 (11:00)

  Jego show w TVN coraz częściej staje się miejscem poważnych miłosnych konfesji. W pierwszym po wakacjach odcinku Kuba (51) powiedział publicznie, że 28-letnia Renata Kaczoruk to ta jedyna. – W końcu znalazłem kobietę, której szukałem przez wiele lat. Jest nie tylko ładna, ale i mądra – nieoczekiwanie zdradził dziennikarz.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 20 października 2014 (09:05)

  Plotkowano, że dziennikarz stracił ukochaną, bo nie sprostał jej oczekiwaniom. Ale ona wciąż z nim jest! Czyżby Kuba Wojewódzki zmienił życiowe priorytety?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 9 października 2014 (12:00)

  Przez kilka lat byli przyjaciółmi. Popsuło się, gdy Michał Koterski dostał (ponoć dzięki Wojewódzkiemu) autorski program w telewizji. Teraz nawzajem obrzucili się błotem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0