Reklama
 • Wtorek, 8 marca 2016 (15:34)

  Do tej pory to on drwił, obrażał i dopiekał do żywego. Teraz jednak role się odwrócą! W specjalnym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” zatytułowanym „Wszyscy na jednego, czyli roast Kuby Wojewódzkiego” zaproszone gwiazdy nie zostawią na showmanie suchej nitki! Roast to rodzaj komedii scenicznej rodem z Ameryki. Polega na występie głównego bohatera, który następnie zostaje rzucony „na pożarcie” zaproszonym gościom. Wszystkie chwyty dozwolone. Gwiazda

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lutego 2016 (15:05)

  Iluż osobom Kuba Wojewódzki zalazł za skórę! Wreszcie nadarzyła się okazja, by odpłacić mu pięknym za nadobne. W programie „Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego” zaproszeni goście będą mogli zadać showmanowi trudne pytania, ośmieszyć go i obrazić. Pewnie wielu było chętnych do tego, by wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Tylko kilku osobom się to udało. Są wśród nich Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło, Piotr Kędzierski, a także najlepsi polscy komicy – Ant

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 23 lutego 2016 (10:00)

  Największy złośliwiec polskiego show-biznesu będzie miał za swoje. W programie „Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego” goście będą mogli zadać showmanowi trudne pytania, ośmieszyć go i obrazić. Pewnie wielu chciało to zrobić, ale uda się to tylko kilku, w tym Annie Dereszowskiej i Dawidowi Podsiadle.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 5 stycznia 2016 (08:00)

  Wiele wskazywało na to, że wieczny kawaler Kuba Wojewódzki (52) ustatkuje się. Z Renatą Kaczoruk (29) miał zamiar spędzić resztę swojego życia. Wybranka dziennikarza uwierzyła w jego słowa. Tymczasem... fakty są inne. Kuba wciąż nie podarował ukochanej pierścionka. Jak mówią znajomi modelki, powoli zaczyna ona tracić cierpliwość...Podobno postawiła już Kubie ultimatum!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 21 grudnia 2015 (08:00)

  Choć na wizji robi aluzje, że zalegalizuje związek z Renatą, dla niej samej ma ostatnio mało czasu. Dziewczyna jest w rozterce...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 20 listopada 2015 (13:05)

  Kilkanaście dni temu Jerzy Zelnik (70) odebrał telefon. Był akurat w podróży. Siedział na dworcu kolejowym, więc nie za dobrze rozumiał rozmówcę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 17 listopada 2015 (11:00)

  I tak się trudno rozstać... Kuba kocha szybkie samochody. Czerwone ferrari to jedna z wielu zabawek w jego kolekcji

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 listopada 2015 (13:06)

  Kuba Wojewódzki (52), związany z modelką Renatą Kaczoruk (28), robi ogromne zamieszanie wokół ewentualnej zmiany stanu cywilnego. Najpierw pokazał na Instagramie kapsel z napisem: „Wyjdź za mnie”, a później we własnym programie na antenie TVN wyznał, że ma plany matrymonialne. Czyżby w podgrzewaniu atmosfery wzorował się na Dodzie, z której tak lubi szydzić?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 13 października 2015 (11:00)

  Uwielbia wyśmiewać kolegów. Tym razem Kuba Wojewódzki (52) pozwolił sobie na złośliwe uwagi w stosunku do Doroty Wellman (54) i przekazania przez nią 300 tys. zł zarobionych w reklamie sieci sklepów na cele charytatywne. Dziennikarz zastanawia się, czy jego koleżanka z TVN oddała całe honorarium. – Co z resztą kasy? Bo jeśli to całość, to jak przystało na dyskont nie przesadzili z ceną – napisał Kuba. Za to on kpiąc z pięknego gestu zdecydowanie przesadził.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 2 października 2015 (13:06)

  Zaręczył się czy jednak się nie zaręczył? Wiele osób zadaje sobie pytanie czy Kuba Wojewódzki (52) poprosił o rękę Renatę Kaczoruk (28). A miał to zrobić za pośrednictwem znanego portalu i... kapsla z napisem: „Wyjdź za mnie, proszę”. Podobno wieczny kawaler jeszcze nie myśli o ślubie. Jak mówią jego znajomi, pierścionek dla wybranki serca ma już jednak upatrzony.

  Czytaj więcej Komentarzy:0