Reklama
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:47)

  Podobno Kuba doświadczył stłuczki samochodowej. Wygląda na to, że skończyła się kontuzją. Showman nosi rękę na temblaku, zaś jego młoda partnerka ma zwichnięty palec. Miejmy nadzieję, że nic poważniejszego nie spotkało tej pary, no i że luksusowy samochód nie ucierpiał bardziej niż jego właściciel, choć stłuczka takiego auta to, jakby nie liczyć, grube tysiące.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 9 lipca 2013 (08:34)

  Kuba Wojewódzki (49) na okładce „Newsweeka” kierowanego przez Tomasza Lisa (47)? Niby nic dziwnego, bo Lis bywał gościem w programie Kuby, może więc pora na rewanż? Ale już reakcja Wojewódzkiego jest zaskakująca. – Handluje moją podobizną, wizerunkiem, gębą, facjatą, nazwiskiem – zżymał się na Lisa w radiu. Powód irytacji zrozumiały – na okładce Kuba sąsiaduje z Jerzym Owsiakiem oraz podpisem: „Jurek tak, Kuba nie”. To graficzna ilustracja sondy tygodnika, w

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 czerwca 2013 (13:00)

  Showman (49) ma tak duże poparcie społeczne, że mógłby mieć partię polityczną i dostać się do parlamentu – uważa medioznawca Wiesław Godzic. Zdobyć zaufanie na wygłupach? Nie każdy polityk to potrafi!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 maja 2013 (14:06)

  Z kolejnymi kobietami rozstaje się w ekspresowym tempie. Ale z Renatą coś to trwa za długo...

  Czytaj więcej Komentarzy:0